Zimní pobyty, lyžování Karlovy Vary

Přijeďte vyzkoušet úžasné lyžařské podmínky Krušných Hor. Okusit sjezdové i běžecké tratě v okolí středisek Boží Dar, Pernink nebo Nové Hamry. Na své si přijdou i snowboardisté a vyznavači dalších zimních aktivit. Jako nejlepší výchozí místo zvolte Karlovy Vary, kde vám nabídneme ubytování v příjemném rodinném penzionu.

Zimní pobyty v podhůří Krušných Hor nejlepší pro lyžování v okolí Karlových Varů.

Snowboarding

SnowboardingSněhová sezóna se blíží a vy přemýšlíte kam letos vyrazit na snowboard? Vydejte se k nám do Krušných Hor. Ideální vyžití pro snowboarding je přichystáno v areálech Neklid a Boží Dar. Nachází se zde snowpark s mnoha překážkami a adrenalinově profilovanými skoky.

Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžováníZůstanete-li věrni sjezdovým lyžím, můžete se těšit na 6 areálů s 29 sjezdovkami v nejbližším okolí Karlových Varů. Vzhledem k vysokému počtu sjezdovek a sedačkových lanovek, se nemusíte obávat typickému přelidnění. Tady vládne pohodová atmosféra.

Běžecké lyžování

Běžecké lyžováníPokud vás nelákají sjezdy a raději se protáhnete na běžkách, nachystejte se na krásné a nekonečné tratě směřující i za hranice. České a německé tratě na sebe navazují a tvoří zajímavé okruhy s nádhernými výhledy. Vyběhněte od nás do nekonečných krušnohorských plání pokrytých třpytícím se sněhem.


Neotálejte s plány na letošní zimu. Zvolte lyžování v Karlových Varech. Zimní pobyty v našem pensionu nabízí nejen skvělou polohu pro lyžování, snowboarding a běžkování, ale i celou řadu wellness služeb přímo v prostorách penzionu.

Máte zájem o zimní pobyty? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Speciální nabídka

Od 1.8. do 31.10.2011

  • dvoulůžkový pokoj: pouze za 1.450,- Kč (původní cena 1.600,-) snídaně-bufet, parkoviště
  • jednolůžkový pokoj: pouze za 890,- Kč (původní cena 1.400,-) snídaně-bufet, parkoviště

Rezervujte se on-line

RSSRSS

SLEVY a AKCE

Silvestrovský pobyt s infrasaunou v Karlových Varech

25. 09. 2016
Silvestrovské pobyty v pensionu Rainbow v Karlových Varech s infrasaunou ZDARMA slevy na ubytování 20% a 10%

Kurz italské kuchyně

11. 05. 2016
Region Campania srdce středozemní kuchyně. Velmi chutná, jednoduchá na přípravu a velmi kvalitní. Základem dobré kuchyně jsou kvalitní potraviny. 

Archiv slev a akcí

Kontakty

Pension Rainbow
Šeříkova 92
360 10  Karlovy Vary

Tel: +420 777 280 120
 


Staň se naším fanouškem

Ubytování v ČR

HotelPension.cz