Pobyty pro dva se slevou

Chystáte se na dovolenou ve dvou? Pak pro vás máme slevu, kterou se jistě vyplatí využít. Vyberte si v naší bohaté nabídce pobytů pro dva. Máme připraveny relaxačníromatické pobyty. Odměňte se dovolenou na západě Čech. Čeká vás lyžování, wellness i kultura.

Romantický pobyt

Romantický pobyt pro dvaNenechte se spoutat stereotypem a vydejte se se svou drahou polovičkou na romantický pobyt do Karlových Varů. Připravili jsme pro vás útulné prostředí rodinného penzionu s širokou nabídkou nejrůznějších masáží. Díky své jedinečné architektuře a lázeňskému duchu je dovolená v Karlových Varech jedinečným zážitkem, nechte se okouzlit i vy.

Další typy na pobyty pro dva:

Relaxační pobyty pro dvaRelaxační pobyt

V práci vás ubíjí každodenní stres a povinnosti okolo vám to také neulehčují? Dejte si pauzu a přijeďte si odpočinout k nám. Nabídneme vám komfortní ubytování a celou řadu relaxačních masáží. To vše v krásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary. Abyste dokonale zrekreovali tělo i duši, doporučujeme náš čtyřdenní relaxační pobytNavštivte nás.

Další typy pro relaxační pobyty pro dva:

Máte zájem o pobyt pro dva? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

SLEVY a AKCE

Týdenní pobyt pro rodinu s dětmi v Karlových Varech

10. 01. 2018
  Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v apartmánu Navštivte náš rodinný pension Rainbow v Karlových Varech a užijte si týdenní pobyt pro rodinu s dětmi v prostorném apartmánu o velikosti 70m2. Týdenní pobyty sobota - sobota  Cena pro rodinu 4 osoby celkem   11 200,- Kč / apartmán / 7 nocí / parkování

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

29. 07. 2011
Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Archiv slev a akcí

Kontakty

Pension Rainbow
Šeříkova 92
360 10  Karlovy Vary

Tel: +420 777 280 120
 


Staň se naším fanouškem

Ubytování v ČR

HotelPension.cz