Dárkové poukazy

Pokud hledáte zajímavý a originální dárek pro své blízké, pak si jistě vyberete u nás. Připravili jsme si pro vás možnost dárkových poukazů na balíčkywellness pobyty podle vlastního výběru, který lze uplatnit na vybraný pobyt až do 1 roku od zakoupení

Navíc každý z našich hostů získá hotelový pas, který mu garantuje při dalších návštěvách slevy 5% – 20% a tento hotelový pas je přenosný i na vaše přátele s nimiž si můžete užít například týdenní relaxační pobyt. A to už stojí za to, že?

Využijte našich akčních slev na dovolenou v Karlových VarechObjednávejte již dnes.

Dopřejte své drahé polovičce i sobě romantický pobyt v lázních či romantický wellness pobyt a společně relaxujte v krásném prostředí Karlových Varů. Buďte originální a věnujte dárkové poukazy při jakékoliv příležitosti.

Máte zájem o dárkový poukaz? Objednávejte níže!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

SLEVY a AKCE

Týdenní pobyt pro rodinu s dětmi v Karlových Varech

10. 01. 2018
  Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v apartmánu Navštivte náš rodinný pension Rainbow v Karlových Varech a užijte si týdenní pobyt pro rodinu s dětmi v prostorném apartmánu o velikosti 70m2. Týdenní pobyty sobota - sobota  Cena pro rodinu 4 osoby celkem   11 200,- Kč / apartmán / 7 nocí / parkování

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

29. 07. 2011
Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Archiv slev a akcí

Kontakty

Pension Rainbow
Šeříkova 92
360 10  Karlovy Vary

Tel: +420 777 280 120
 


Staň se naším fanouškem

Ubytování v ČR

HotelPension.cz